Kvalitní dveřní zámek – zámečnictví Praha

Také se vám stalo, že jste při návratu z dovolené měli byt ve stavu, jako by tam proletěl uragán a vchodové dveře se musejí vyměnit? Nebo jste se ocitli v trapné a choulostivé situaci, kdy se vám zabouchl dveře a vy stojíte před bytem jen ve spodním prádle? Ano, stává se to, ale vždy se najde vhodné řešení, takže hlavní je nezmatkovat  a nepanikařit, zámečnictví Praha.

Co v takových případech tedy dělat

Oba dva případy mají jedno společné, potřebujeme především odbornou zámečnickou firmu, která nás z nepříjemné situace dostane. Zabouchnuté dveře mají několik příčin. Může to být banální ztráta klíčů, zalomený klíč nebo jen lehký větřík, který nám z čista jasna zabouchne dveře před nosem. Pokud samozřejmě nemáme náhradní klíče třeba u sousedů, nezbývá nám tedy nic jiného, než zavolat zámečníky, zámečnictví Praha. Stejný případ na nás čeká v situaci, kdy se nám do bytu dostali zloději. V takovém případě musíme totiž celý dveřní systém nainstalovat tak, aby se to příště neopakovalo. Bezpečnostní zámky jsou dnes velmi žádané a jejich montáž může provádět jen zkušený pracovník zámečnické firmy, zámečnictví Praha.

Zámečnictví Praha

Zabouchnuté dveře, zalomený klíč – obraťte se na zámečnictví Praha

Profesionální zámečníci- zámečnictví Praha.

Trh služeb nám nabízí širokou nabídku takových odborných služeb. Pracovníci takových firem, zámečnictví Praha, mají zkušenosti a potřebné dovednosti. V případě takových problémů, jako jsou zabouchnuté dveře nebo zalomený klíč přijedou v rámci možností a rychle a efektivně , samozřejmě bez poškození nám vchodové dveře otevřou. Služby nabízejí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i o svátcích a víkendech. Jejich práce se poněkud mravenčí, ale bez profesionálních nástrojů se neobejdou a jejich náplň práce je nejen zdolat zámek u dveří, ale samotné dveře také nepoškodit. Naše laická a neodborná manipulace by dveřím jen uškodila.

Bezpečnostní zámek

Každý z nás chce zajisté míst svůj dům či byt dobře zabezpečený před zloději. Takový zámek ale musí mít certifikaci a instalovat jej může odborný pracovník. Jestliže si nevíme rady s výběrem takového zámku pro naše dveře, můžeme se obrátit právě na profesionály, kteří své práci rozumí dokonale. Odborné zámečnické firmy nám mimo jiné také nabízejí správnou instalaci bezpečnostního zámku, ale i jiného dveřního mechanismu,  záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky, zámečnictví Praha.

  1. třída – 2. Třída

Tyto zámky jsou jednodušší variantou, mají malou míru zabezpečení, jsou vhodné ke dveřím u branky, garáže, kůlny nebo pro interiérové dveře.

  1. třída – 4. Třída

U těchto zámků se setkáváme s bezpečnostními prvky, které například zabrání i padělání klíčů. Mají vysokou míru zabezpečení.

Speciální zámky

Do této kategorie řadíme zámky, které nejsou tak běžné nebo jsou spíše pro velké objekty. Ale samozřejmě si je můžeme pořídit i pro náš dům nebo byt. Jsou to zejména magnetické zámky, kdy elektromagnetický mechanismus pracuje na základě elektromagnetu. Zde musíme při otevírání dveří zadat určitou kombinaci kódů, můžeme použít také kartu, klíčenku a podobně. Dalším zámkem je přídavný zámek, který není jako samostatný zámek moc spolehlivý, ale společně s dalším zámkem u dveří může případnému zloději docela dobře ztížit práci.