Potřebujete vymalovat? Pak jen s malíři pokojů Praha!

Rekonstrukce koupelny je výbornou příležitostí k obnovení celého bytu a konečně i k vymalování a navíc samotnou koupelnu je také potřeba vymalovat. Pokud začínají původní barvy už blednout a pomalu se bílá začíná spíše podobat šedé, jedná se o ideální příležitost oživit celý interiér. Proč si ale na malování vzít firmu? Spokojení zákazníci vědí, proč vždy budou malovat pouze s Malíři pokojů Praha.

Malování bytů a pokojů

Malování bytů a pokojů je značně komplexní činnost, která vyžaduje mnoho času, vybavení a zkušeností, které nejsou příliš vidět, dokud se do toho člověk sám nepustí. Již výběr barvy je první komplikací, která jde vyřešit mnohem snáze s mnohaletými zkušenostmi. Barvy, které vypadají hezky v katalogu, mohou působit vulgárně, když jsou naneseny na velké plochy a bohužel to není poznat, dokud není dílo hotovo. Malíři pokojů Praha mohou na tyto problémy upozornit dříve než se objeví na zdi. Stejně tak barvy, které jsou příjemné na velkých plochách vyblednou, pokud jsou využity ve snaze namalovat elegantní detaily.

Samotné malování koupelny by samozřejmě mělo proběhnout barvou, které nebude vadit časté teplo a vlhko. Případně je ideální pokud je tato barva přetřena lakem, díky kterému bude barva odolnější.

Navíc kromě znalosti barev, další riziko je, že stěny budou při neprofesionálním zásahu plné kocourů a šmouh, které přímý sluneční svit odhalí až příliš pozdě. Další nepříjemností, o kterou se malíři pokojů Praha sami postarají, je pečlivé zakrytí veškerého nábytku a podlahy, díky čemuž nebude nic zbytečně zašpiněno. Místnost bude odevzdána až po finálním úklidu, čímž vám bude ušetřeno spoustu práce.

malirstvi-praha

malirstvi-praha-levne

Další služby

Malíři pokojů Praha nabízejí i mnohé další doprovodné služby, aby celý interiér vypadal perfektně a jednotlivé detaily, aby k sobě ladily.

Poptat můžete lakýrnické a natěračské práce, kdy malíři kromě zárubní a parapetů natřou i topná tělesa či nábytek, který si zákazník přeje. Především koupelny mají mnoho prvků, kterým natěračské práce dokáží velice prospět. Velice oblíbené jsou i tapety, které znovu nabírají na popularitě. Především vinylové tapety jsou v současné době módní a spolu se samolepícími tapetami tvoří velice zajímavý doplněk interiéru.

Zákazníci doporučují

Malíři pokojů Praha dělají svou práci důkladně. Kromě samotného malování věnují pozornost i podkladu, na který bude malba či tapety nanášeny. V případě závad či trhlin je původní zeď nejprve upravena a vyhlazena. Závěrečný výsledek je bez vady a malíři pokojů Praha na něj poskytují záruku až 5 let.

Dobrá reputace společnosti Malíři pokojů Praha je vybudována především díky jejich pečlivosti a dochvilnosti. Základem první konzultace je vytvoření přesného harmonogramu, který je důsledně dodržován, aby nebyl narušen klientův běžný život. Stejně tak dohodnutý rozpočet je vždy dodržen.