Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

Potřebujete jednorázově přesunout větší množství zboží? Chcete si vyjet na dovolenou a váš osobní automobil je příliš malý? Náročné stěhování vás připravuje o čas a nervy?

Přesně v takových případech jsme tu pro vás my: Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix.

 

Dodávky Fénix

Máme dlouholeté zkušenosti na trhu a služby poskytujeme efektivně, flexibilně, rychle, spolehlivě a levně. Připravíme vám nabídku na míru, právě pro vás, s individuálním přístupem. Poskytneme vám přesně takové vozidlo, jaké v dané situaci potřebujete – a je pro vás zároveň nejvýhodnější.

Poskytujeme spolehlivé vozy

 Naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix vlastní a půjčuje širokou paletu vozidel: malá, velká, střední. Řídit je může kdokoli, komu bylo jedenadvacet let, má řidičský průkaz kategorie B a má alespoň dvouletou zkušenost s řízením automobilů. Pokud zjistíte, že se vám hodí mít dodávku při ruce na každodenní bázi, nabízíme možnost operativního leasingu. Největší užitek z něj budou mít fyzické i právnické osoby, které dodávku potřebují pravidelně a opakovaně. Jestliže využijete našich služeb, nebudete litovat: vy pak budete jezdit, společnost Dodávky Fénix se bude starat.

Nabízíme i doplňkové služby

Naše firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix poskytuje všechna vozidla i s navigací, která vám ušetří zbytečné hledání cesty a bloudění, a s GPS lokátorem pro větší bezpečnost a snadné nalezení vozidla při parkování na nepřehledném místě; samozřejmě zdarma.

Navigace disponuje mapami celé Evropy. Naše dodávky mají také dálniční známku, takže můžete jezdit pohodlně kdekoli po České republice. A pro větší klid duše jsou všechny naše vozy pojištěny pro území Evropské unie.

Různé další výhody

 Naše půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix má veškeré předpoklady k tomu vám ulehčit život, zmírnit starosti a stres. Máme všechno, co potřebujete – a to nejen vozidla s dálničními známkami, pojistkou a navigací. Jestliže potřebujete do dodávky nakládat těžké předměty, můžete si od nás zdarma zapůjčit rudlíky, popruhy a další stěhovací vybavení a příslušenství.

Naše služby jsou cenově dostupné a velmi přívětivé, naši zaměstnanci přistupují individuálně k potřebám a požadavkům každého zákazníka, jsou profesionální a schopní. Jsme našim klientům k dispozici sedm dní v týdnu, tedy včetně víkendu, vždy dostupní na telefonu; podporu poskytujeme nonstop a zadarmo. Naše dodávky za sebou mají technickou kontrolu, jsou dobře udržované, pravidelně servisované a v perfektním stavu. Pokud nemáte čas si vozidlo sami vyzvednout, máme řešení – přistavíme ho na adresu podle vašich požadavků, v rámci Brna kdekoli zadarmo!

Kde nás najdete

Firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00  Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Využijte našich služeb a staňte se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří nebudou váhat nás doporučit. Spolehněte se na nás, ušetříte čas, nervy i peníze. Stěhování, přepravu zboží i dovolenou s našimi vozidly zvládnete hladce. Jsme vstřícní a profesionální a jsme tady pro vás!