Stěhování Praha – partner při změně vaší budoucnosti

Nadešla dlouho očekávaná chvíle a váš sen o novém bydlišti či o nových prostornějších kancelářích se stává pomalu skutečností? Ale předtím než si budete nových prostor moci začít užívat, než budete moci si postavit novou koupelnu či zrenovovat koupelnu, která se tam nachází, je potřeba opustit původní místo a všechny věci ještě fyzicky přemístit na novou adresu. Proč pro takovou chvíli využít služeb profesionální firmy a nechat si pomoci od Stěhování Praha?

Fullservice stěhování

Pravdou je, že najmutí stěhovací společnosti vás vyjde mnohem levněji, než by se na první pohled mohlo zdát. V případě samostěhování bude potřeba sehnat si vhodný vůz a zaplatit za něj půjčovné, sehnat vlastní krabice a ještě je třeba započítat cenu vašeho času. Tyto starosti spolu s Stěhování Praha odpadají a navíc jsou věci při stěhování i pojištěné proti rozbití, čímž je váš majetek mnohem lépe chráněn.

Zároveň vám Stěhování Praha dokáže nabídnout i fullservice stěhování nebo tzv. stěhování na klíč, kdy se postarají úplně o všechno. Všechny věci kompletně zabalí, zajistí obalovým materiálem proti poškození a převezou. Na novém místě všechen nábytek opět smontují a vše zanechají připravené k okamžitému používání. Ušetříte díky tomu čas, který můžete investovat mnohem výhodněji. V případě zájmu bude možné se domluvit i na tom, aby byly přestěhovány všechny materiály určené na stavbu nové koupelny

Doplňkové služby

Kromě obvyklého stěhování a stěhování na klíč, vám společnosti Stěhování Brno dokáže nabídnout i mnoho doplňkových služeb. Mezi běžně poptávané služby patří i vyklízení bytů a vyklízení pozůstalostí. Pokud jste si z pozůstalosti vybrali všechny vzpomínkové předměty a ostatní věci víte, že nevyužijete, či je pro vás osobně vyklízení příliš bolestivé, vše za vás může být zařízeno a všechny předměty budou ekologicky zlikvidovány.

stehovani-Praha

stehovani-Praha

Další často využívanou službou je i mezinárodní stěhování a to často v rámci Evropské unie ale i mimo. Toto stěhování obvykle vyžaduje pečlivější zabalení věcí, vytvoření kompletního seznamu věcí ať už v angličtině či němčině pro případné kontroly a zařízení mnohých povolení především při stěhování mimo Evropskou unii. Pokud již víte, kam se stěhujete, je výhodné přestěhovat s sebou i věci na stavbu nové koupelny, které jsou v zahraničí zpravidla dražší. Stěhování Brno má i s tímto bohaté zkušenosti.

Výhody společnosti Stěhování Praha

Výhod proč využít služeb Stěhování Praha je mnoho. První návštěva technikem a propočítání ceny stěhování je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. S ním můžete probrat veškeré pochybnosti a otázky, které případně máte. Při samotném stěhování vám budou zcela zdarma zapůjčeny stěhovací krabice a nemusíte tedy nikde žádné shánět. Stejně tak vám bude poskytnut obalový materiál chránící vaše věci.

Pokud se stěhujete v rámci Prahy, potom všechny kilometry jsou zcela zdarma, jediný příplatek je v případě, že se stěhujete do či z modré zóny, v tomto případě je potřeba zaplatit parkovné. Jinak je samotný převoz zdarma. Stěhování Praha je možné uskutečnit také o víkendu či ve svátek, aby nebyla narušena vaše pracovní rutina, a to zcela bez příplatku. A tak během jednoho prodlouženého víkendu stihnete postavit novou koupelnu a rovnou ji i vyplnit oblíbenými věcmi.